לעבוד בעגלות בחו"ל – חוסכים ונהנים
            
מאת: צוות אתר "JobSource"

עבודה בעגלות הפכה לשם נרדף לעבודה בחו"ל. עבודה בעגלות מספקת אפשרויות פרנסה אטרקטיביות לצעירים בחו"ל מאחר והיא זמינה במגוון רחב של יעדים בעולם, המוצרים הנמכרים מושכים את עיניהם של הלקוחות הפוטנציאליים, הרווחים גבוהים ותנאי העבודה מעולים. אם אתם מחפשים עבודה משתלמת בחו"ל בואו לעבוד בעגלות בארה"ב, אירופה ואפילו במזרח הרחוק.

מידע כללי על עבודה בעגלות בחו"ל

להבדיל ממשרות העבודה הזמניות המוצעות בארץ לצעיר הישראלי שזה עתה סיים את שירותו הצבאי, עבודה בעגלות בחו"ל מאפשרת לעשות כסף טוב בתקופה של מספר חודשים בשילוב עם שהייה בחו"ל על כל החוויות הטמונות בכך. כיום, ניתן לעבוד בעגלות במספר מדינות בחו"ל, וצעירים רבים בוחרים לטוס לעבוד בעגלות כדי לממן את הטיול הארוך של אחרי צבא, לחסוך כסף ללימודים אקדמיים ולתוכניות עתידיות אחרות. מכירה בעגלות מתגמלת מאד והיא מאפשרת להרוויח משכורת גדולה בפרק זמן יחסית קצר.

השיטה פשוטה מאד ביסודה: עגלות המכירה ממוקמות במרכזים מסחריים משגשגים בחו"ל, בירידים ואירועים אשר פונים לקהל הצרכנים הפוטנציאלי. העובדים עוברים הכשרה של מספר ימים המכינה אותם לשיטת המכירה בעגלות, הכוללת את הכרת המוצרים הנמכרים: מוצרי טיפוח מים המלח, מוצרים לשיער, אביזרים לבית וכדומה. כמו כן, המוכרים לומדים כיצד לפנות ללקוחות הקניון וכיצד לשכנע אותם. במכירה בעגלות ישנם עמלות ותמריצים על המכירות וניתן לחסוך כסף מעולה גם כאשר טסים לעבוד לתקופה קצרה.

תנאי עבודה בעגלות

לעבודה בעגלות מתלוות הטבות נוספות מלבד שכר גבוה. כשהולכים לעבוד בעגלות בחו"ל צריך גם למצוא מקום מגורים, ועל כן, רוב מקומות העבודה מספקים מגורים לעובדים על חשבון המעסיק או במחיר מסובסד. לעיתים ישנן הסעות מסודרות למקום העבודה ולעיתים מספקים רכב צמוד לעובדים, תלוי במיקום העבודה ובחברה המעסיקה. כאשר מחפשים עבודה בחו"ל חשוב לשים לב מהם תנאי העבודה שהחברה מציעה.

לעבודה בעגלות מגיעים צעירים ישראלים רבים וכך נוצרים לא פעם קשרים ופעילויות חברתיות בין העובדים. מי שמגיע לעבוד בעגלות עובר הכשרה, ולכן, גם צעירים ללא ניסיון במכירות יכולים להתקבל לעבודה. העבודה מתבצעת באזורים תיירותיים, מה שמאפשר קרבה למקומות בילוי וגישה נוחה למקומות העבודה.

להטבות אלו מתלווים יתרונות רבים אחרים כגון: אפשרויות קידום לעובדים האמביציוזיים שהראו כישורי מכירה מעולים, האפשרות לעבוד ולטייל במדינות אטרקטיביות בעולם, יתרון גדול לסטודנטים שאין להם הרבה זמן פנוי לעבוד בתקופת הלימודים, אולם בחופשת הקיץ ובתקופת החגים יכולים לצאת לעבוד בעגלות ולהרוויח משכורת גבוהה מספיק כדי לממן לעצמם את שנת הלימודים הבאה.

לעבוד חוקי בעגלה

ישראלים נדרשים להחזיק באשרת עבודה חוקית למדינה בה הם מתכוונים לעבוד, על מנת לאפשר להם עבודה חוקית ומסודרת. גם במידה ומדובר בתקופת עבודה קצרה של עד שלושה חודשים יש להקפיד להוציא ויזה מתאימה, מאחר ומדינות רבות בעולם מגלות יחס קשוח כלפי עובדים לא חוקיים. עבודה ללא אשרה חוקית יכולה לגרור לפעמים קנסות, גירוש מהמדינה וכדומה.

צעירים המתכוונים לעבוד בארה"ב בעגלות יכולים להגיש בקשה לויזת תייר ועסקים דרך השגרירות האמריקאית בישראל, המאפשרת להגיע לארה"ב למטרת חופשה או עסקים לתקופה זמנית. חלק מהחברות המעסיקות ישראלים במכירה בעגלות בארה"ב מספקות ויזה עבודה מסודרת לעובדים. בעלי דרכון אירופאי או זר הנוסעים לחו"ל יכולים לעבוד בעגלות בחו"ל אף ביתר קלות. בנוסף, דרכון זר פותח הזדמנויות תעסוקה נוספות בפני הישראלים, אך עדיין האופציה הרווחית ביותר לצעירים הטסים לחו"ל היא בעגלות.

       
       
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר