תכירו את טוסו - רשת חברתית לעבודות בחו"ל
            
מאת: מאת: ליאור ליברובסקי, ICE, מתוך אתר Mefik

בטח קרה לכם לא פעם שנכנסתם לפורטלים הרבים שמציעים עבודות בחו"ל וקיבלתם כאב ראש מכמות הפרסומות והבאנרים שקפצו לכם למסך.... ובכן, מישהו בתחום העבודות בחו"ל החליט להרים את הכפפה ולהקים אתר חדיש ודי מדהים, עבור כל מי שמחפש עבודה בחו"ל.

כבר ממבט ראשון תוכלו לראות שבטוסו, מישהו לקח את העניינים ברצינות - העיצוב המוקפד, נותן הרגשה של אתר מחו"ל, כמעט ואין באנרים ופרסומות שקופצות וניתן בכל חיפוש לצפות בתמונות, סרטים והמלצות של חברי האתר. היתרון הגדול ביותר עבורכם בחיפוש עבודה בחו"ל בטוסו הוא העובדה שמדובר ברשת חברתית, כך שאתם יכולים לעשות את החיפוש שלכם ומייד לצור קשר ישיר עם אנשים שעבדו בחברה, או עם אנשים שנמצאים במדינה ולשאול אותם כל העולה על רוחכם.

 מה אפשר לעשות בטוסו ?

לצד השדרוג הרציני ביחס לאתרים אחרים שמציעים לוח עבודות בחו"ל, טוסו הוא רשת חברתית מיוחדת במינה. בכניסה לאזור "אנשים" שבאתר, אתם יכולים לחפש ולמצוא ישראלים שנמצאים ממש עכשיו בכל המדינות בעולם. בוחרים מדינה ומיד מקבלים רשימה עם כל הישראלים הרשומים שנמצאים במדינה המבוקשת. לחציה על השם או התמונה של החבר תעביר אתכם לפרופיל האישי שלו, שם תוכלו להכיר אותו או אותה, ולקבל מהם מידע מהימן על כל מה שמעניין אתכם ערב הנסיעה לחו"ל.
המטרה של יוצרי האתר היא בעצם ליצור קהילה עולמית של ישראלים שנמצאים בכל מיני מקומות בעולם ועוזרים אחד לשני בכל מה שאפשר לעזור.
 

לצד עבודות בחו"ל ואנשים בחו"ל, ניתן למצוא ב- Toosoo מידע על טיולים ועל ארצות, לנהל בלוגים ויומני מסע, להשתתף בפורומים ייעודיים, לצפות בסרטוני וידאו, להתעדכן במבצעי טיסות ונופש ועוד. במהלך השנה הקרובה האתר צפוי להתעדכן ולהשתכלל עם חידושים דוגמת אפליקציית מסנג’ר לשליחת מסרים מיידים, התממשקות מלאה ל- Google Maps ועוד.

לדברי אורן נעים, מנכ"ל Toosoo, "החלק הארי באתר כיום מוקדש לישראלים המעוניינים לעבוד בחו"ל או שבעלי עבודה בחו"ל. מידי שנה טסים לעבודה זמנית בחו"ל למעלה מ-20,000 צעירים וצעירות ישראלים. האתר נועד לספק להם זירה אינטראקטיבית לעריכת תחקיר לפני הנסיעה."

 

לכניסה לטוסו לחצו כאן

 

עבודה בחו"ל  |  עבודות בחו"ל

 

 

       
       
 
עבודה בארה"ב  עבודה באוסטרליה  עבודה באנגליה  עבודה בפורטוגל  עבודה בספרד  עבודה בקנדה  עבודה בהולנד  עבודה בחו"ל
ביטוח לחו"ל  עבודה חוקית בחו"ל  פרסם אצלנו  קישורים  אודותינו  ויזות עבודה  לוח דרושים  טיפים  מגזין  צור קשר  עבודות בחו"ל
עבודה לבעלי אזרחות  הזמנת טיסות  פרסם אצלנו  כל הזכויות שמורות לJobSource  דרושים  מפת האתר